تعمیر کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (تاکنون رتبه ای داده نشده است. اولین رتبه را شما بدهید.)
Loading...

تعمیر کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

تعمیر کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

کولر گازی پنجره ای یکی از مدلهای پرفروش کولر گازی می باشد، اگر شما از این مدل کولر گازی استفاده میکنید و در حال حاضر دچار مشکل می باشد برای تعمیر کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج کافی است با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج | سرویس کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

اگر کولر گازی پنجره ای شما دچار مشکل شده است برای رفع آن حتما از تعمیرکار باتجربه و حرفه ای کمک بگیرید.  کافی است با ما تماس بگیرید ما در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه میکنیم .

  • تعمیرکار کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج
  • سرویسکار کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

 

شارژ کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

اگر شارژ دستگاه شما کم باشد یکی از نشانه ای آن باد گرم می باشد ، و یکی دیگر از نشانه های آن صدای تق تق می باشد. در صورتی که میزان شارژ کولر گازی پنجره ای شما کم باشد علاوه بر عدم کارایی درست منجر به ایجاد خسارت نیز می شود. پس حتما نسبت به شارژ گاز اقدام کنید.

گاز کولر گازی در انواع مختلف و در قیمت های متفاوتی در بازار موجود می باشد که از معروف ترین آنها گاز R22 و گاز R410 می باشد.

و میزان گازی که برای شارژ گاز استفاده میشود یکی از فاکتورهای مهم در هزینه شارژ  گاز می باشد

یکی دیگر از فاکتورهای مهم و اصلی کیفیت گازی است که استفاده میشود ممکن است یک نصاب از گاز بی کیفیت یا کیفیت پایین استفاده کند و هزینه کمتری از شما دریافت کند اما در عوض شما علاوه بر اینکه از سرمای مطلوبی برخوردار نخواهید بود این گاز بی کیفیت به دلیل گردش مداوم در داخل دستگاه شما طی یک یا دو سال هزینه های بالایی جهت انجام تعمیرات را به شما تحمیل خواهد کرد

 

پس حتما برای شارژ گاز کولر گازی پنجره ای از گاز اورجینال و اصلی و با کیفیت استفاده کنید.

با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شارژ گاز کولر گازی پنجره ای در فردیس با استفاده از گاز با کیفیت و اصلی اقدام کنیم.

 

نصب کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

اگر کولر گازی پنجره ای جدید خریده اید حتما به این نکته توجه کنید که نصب آن باید توسط کارشناس و نصاب با تجربه صورت گیرد .

هستند افرادی که فکر میکنند نصب کولرگازی پنجره ای ساده است و خودشان اقدام به نصب میکنند اما نمیدانند که با رعایت نکردن نکات تخصصی نصب ، در کوتاه مدت و دراز مدت چه هزینه های را به خود تحمیل کرده اند.

هزینه نصب کولر گازی پنجره ای نسبت به هزینه ای که برای خرید آن کرده اید و نسبت به هزینه هایی که نصب نادرست آن برای شما ایجاد میکند ناچیز است.

حتما برای نصب کولرگازی پنجره ای از نصاب متخصص استفاده کنید.

برای نصب کولر گازی پنجره ای در فردیس کافی است با ما تماس بگیرید. ما در کمترین زمان برای خدمت رسانی در محل شما حاضر خواهیم شد.

 

جابجایی کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

بسیار اتفاق می افتد که شما قصد جابجایی کولر گازی خود را از محلی به محل دیگر داشته باشید .

در مرحله جابجایی باید دقت کنید که ابتدا کولر گازی به درستی جمع آوری شود

و سپس به درستی در محل جدید نصب شود

اگر قصد جابجایی دارید ، با ما تماس بگیرید ، جابجایی کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج بصورت کاملا تخصصی و در کمترین زمان ممکن را از ما بخواهید

تعمیر کولر گازی پنجره ای در فردیس کرج

کولر های گازی پنجره ای اکثرا بصورت تک فصلی فقط سرد و تا ظرفیت ۳۰۰۰۰ تولید می شوند .

کولر گازی پنجره ای معضلات سوراخکاری دیوار جهت لوله کشی ، خروج درین و… را ندارد و کافیست با شیب مناسب روی شاسی تعبیه شده ، داخل دیوار یا پنجره نصب شود .

از معایب کولر گازی پنجره ای می توان به میزان صدای آن بخاطر نزدیکی کمپرسور به فضای داخل و مشکلات نصب و ظاهری آن اشاره کرد.

بسیاری از مدل های کولر گازی پنجره ای فاقد ریموت کنترل راه دور هستند.

کولر گازی پنجره ای در برخی مدل ها دارای دریچه ورود هوای تازه کوچکی است که در مسیر هوای سرد ورودی به محیط داخلی نصب شده وتوسط اهرم بازو بست می شود.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (تاکنون رتبه ای داده نشده است. اولین رتبه را شما بدهید.)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
https://mrcooler.ir